Reklam Ver!Çok uygun fiyata sitemize reklam vermek için tıklayın.

12.ARNAVUTKÖY GENÇLER OTO

12.ARNAVUTKÖY GENÇLER  OTO

Ford marka aracınızı bizden daha iyi kimse tanıyamaz.Arnavutköy Ford Yetkili Servisinde aracınızın bakımları daima bilgisayarlı arıza tespit cihazları ve aracınız için özel tasarlanmış tamir takımları kullanılarak özel eğitim almış teknisyenlerce yapılır.Arnavutköy Gençler Otonun vermiş olduğu hizmetleri kaleme alabilirsiniz %100 Müşteri Memnuniyetine Sahip Olan Gençler Oto Aracınızın emin ellerde olduğunu biz yani Gençler OTO Olarak Sizleride Arnavutköydeki Yerimize Bekleriz.

Profesyonel ve Alanında Uzman Ekimizle

Her zaman en iyi hizmet, en iyi fiyat!

Aracınız ile ilgili her türlü sorununuz da size yardımcı oluyoruz. Marka ve model farkı olmadan her türlü araç için hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Periyodik Araç Bakımı – Genel Araç Bakımı – Enjeksiyon ve Enjektör Temizliği – Karbüratör Temizliği – Yağ ve Filtre Değişimi – Mekanik Arızalar ve Tamiri – Kaporta Boya – Muayene Öncesi Kontrol – Firen Sistemi Bakım ve Onarım – Garantili Araç Bakımı – Klima Gazı Dolumu – Bilgisayarlı Arıza Tespiti – Yedek Parça

Yılda bir kez de olsa hepimizin arabasının bakımını yaptırma gibi bir görevi olur. Harcadığımız para ve zaman tamamen otomobillerimizin yüksek performanslı, düzgün ve sağlıklı bir biçimde çalışması içindir. Periyodik bakımları aksatmamamızda fayda var diyoruz ama neden bakım yaptırdığımız periyodik bakımlarda genel olarak nasıl işlemlerin yapılması gerektiği konuları biraz daha detaylı açıklaması gerekmektedir.

Neden bakım yaptırdığımız sorusunu cevaplamak gerekirse;

Bakım Aralıkları

  • Beklenmedik arızaları ve bunlara bağlı servis masraflarını minimuma indirmek,
  • Önceden periyodik bakım yaptırarak, hesapta olmayan aracın serviste kalma süresince araçsız kalmayı engellemek,
  • Bakımı yaptırılmış bir araç sayesinde güvenli, düzgün ve sağlıklı bir yolculuk sağlamak,
  • Aracınızda yüksek performans ve düşüş yakıt sarfiyatı sağlamak,
  • Günümüz modern araçlarda 10,000 ve 15,000 km aralıklarla öngörülen servis aralıklarında aracınızın kaliteli bir servise götürülmesi gerekmektedir.
  • Peki, aracınızda periyodik bakımlarda yapılması gerekli olan bakım ve kontroller nelerdir?
  • Lastik havasının kontrolü, kontak açıldıktan sonra ekran lambalarının kontrolü, araç aynalarının kontrolleri, farların ve elektrikli aksamın kontrolü, havalandırma mazgallarının kontrolü, motor yağı kontrolü, hidrolik yağı kontrolü, diğer sıvı seviyelerinin kontrolü(radyatör suyu, silecek suyu vb.),akü kontrolü , yakıt filtresi, hava filtresi, polen filtresi vb. filtrelerin bakımı, araç fren baskı balata gibi parçaların bakımları yapılması gerekmektedir.

SENDE BİR YORUM YAZ