Reklam Ver!Çok uygun fiyata sitemize reklam vermek için tıklayın.

48. ARNAVUTKÖYDE YATIRIMLIK ARSA [ AHİ EMLAK ]

48. ARNAVUTKÖYDE YATIRIMLIK ARSA  [ AHİ  EMLAK ]

Geleceğin En büyük Ticaret Yolu Olan Arnavutköy İş adamlarını gözlerini açtırdı yeni yerler yeni projeler Arnavutköyün Gelişmesinide Kaleme aldı. Arnavutköyde Yatırım Arsaların insanlarıda şaşırttı AHİ Emlak ile Bambaşka hayata geçiş sağlayan Arnavutköylüler AHİ Emlakın yapmış olduğu başarılarınıda konuşuyor. AHİ Emlak ile Bir Alışverişim oldu ve gayet cok memnun kaldım geleceğe adaletli huzurlu adımımı atmış bulunmaktayım Sizde AHİ Emlakı Tercih Edebilirsiniz Arnavutköyde Yatırımlık Arsalara AHİ Emlak Ayrıcalığı ile Sahip olabilirsiniz.

Bu aralar çok fazla tarla ve arsa yatırımı üzerine sorular almaya başladım ve de yatırımcı takipçilerimden, arsa ve tarla yatırımı nasıl yapılır bu konulara ne zaman değineceksin serzenişleri de alınca, bu haftaki konumu tarla ve arsa yatırımı ile ilgili belirledim.

Öncelikle herkesin merak ettiği arsa ve tarla yatırımı mantıklı mıdır? Sorusuna hemen tarihten örneklerle cevap vereyim.

Toprak yatırımı tartışmasız en fazla kazandıran gayrimenkul yatırımlarının başında gelir. Frederich Weyerhuser (80 milyar dolar), William De Warenne (146 milyar dolar), Alan Rufus (178 milyar dolar) gibi daha nice sayabileceğim isim, servetlerini toprak yatırımlarından kazanmışlardır. Ancak sanılanın aksine toprak yatırımı üzerinde dikkatle çalışılması gereken bir yatırım aracıdır. Unutmayın çok fazla kazanç getiren her yatırım ürünü bir o kadar da risk barındırır. Yapacağınız her iş sizin yararınıza tehlikeli işler kazandıradabiliyor kaybettirme demiyelimde riske girmiş gibi oluyorsunuz bu yüzden Yarınların yatırımında sizinde katkınız olmasını istiyorsanız bir adımdaha her zaman olumlu bakın.

SENDE BİR YORUM YAZ