Reklam Ver!Çok uygun fiyata sitemize reklam vermek için tıklayın.

Acura Kulak Arkası Ses Yükseltici

Acura Kulak Arkası Ses Yükseltici

Acura Kulak Arkası Ses Yükseltici

İşitme kaybı olan kişilerin daha iyi duymasını sağlamak adına tercih edilen Acura Ses Yükseltici istenilen etkinin alınmasını sağlamaktadır. Cihaz sayesinde alınan ses daha da yükseltilerek bu şekilde duyma sorunun ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Özel saklama kutusu bulunan cihaz bu sayede istenildiğinde saklama kutusu içerisinde temiz bir şekilde bekletilebilir. Cihaz sayesinde 50 Db üzerinde ses duyulacağı için yaşanan işitme kaybının çözülmesi sağlanmış olmaktadır.

Ses Yükseltme Cihazının Faydaları

Belli derecede işitme kaybı yaşayanlar bu durumda kullanacakları Acura Ses Yükseltici cihaz ile etraftan duydukları sesleri algılayabilir ve konuşmaları rahatlıkla duyabilirler. Günlük hayatı zorlaşan kişiler üzerindeki etkisi sayesinde daha kolay ve yüksek etki elde edilebilir. Mini tasarımı daha rahat kullanılmasını sağlayarak bu şekilde rahatsızlık vermeden her an kullanılması için uygun hale getirmektedir. Ayrıca ses kontrol ayarının da olması istenildiğinde ayarlama yapılmasına imkan sağlamaktadır.

Ses Yükseltici Cihaz Kullanımı

Cihazı duyma yetisi tamamen kaybolmamış olan hastalar kullanabilir. Belli bir dereceye kadar işitme kaybı yaşayanlar Acura Ses Yükseltici sayesinde gelen sesin daha yüksek olarak kulağa ulaşmasını sağlayarak bu şekilde yaşadıkları bu sorundan kurtulmaktadır. Kulak arkasında kullanılan cihaz mini tasarımı ile kullanıcıların rahatsızlık duymadan günün her anında kullanabilmesi için uygundur. Her hasta için uygun tasarımını ve kullanışlı içeriği ile duyma problemlerini ortadan kaldıracak bir cihazdır.

SENDE BİR YORUM YAZ