Reklam Ver!Çok uygun fiyata sitemize reklam vermek için tıklayın.

KHARKOV TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDE EĞİTİM FIRSATI

KHARKOV TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDE EĞİTİM FIRSATI

Bir Avrupa Birliği ülkesinde lisans, yüksek lisans veya master yapmak güzel bir hayel olsa gerek. Yakın zamana kadar bu tür isteklerin gerçekleşmesi belkide zor gibi olmaktaydı. Ancak, günümüzde bunu başarmak hiçte zor olmamaktadır. Bu anlamda Ukrayna’da Kharkov Teknik Üniversitesi için tercih yapmak geleceğiniz adına çok sağlam bir adım olacaktır. İnşaat ve mimarlık alanında ün yapmış olan üniversitede eğitim standartı oldukça yüksektir. En iyi akademisyenler tarafından tam bir üniversite eğitimi sunulmaktadır. Avrupa’nın parlayan yıldızı olan Ukrayna’da eğitim avantajlarını birlikte inceleyelim.

Özellikle makina, inşaat, mimarlık gibi alanlarda eğitim görmek ve bu alanda kendini uzmanlaştırmak isteyenler için Ukrayna iyi bir seçim olacaktır. Bu yönde tercih yapacakların başta Kharkov Teknik Üniversitesi üzerinde durmalarını tavsiye ediyoruz. Dünya’nın pek çok ülkesinde bilinen ve saygın olarak kabul edilen bir üniversite olmuştur. 70’e yakın profesörü ve 280’e yakın yardımcı doçenti ile Kharkov Üniversitesi tüm isteklerinizi karşılamaya hazırdır. Ülkedeki pek çok gider düşük maliyetlidir. Konaklamadan gıdaya, eğitimden sosyal harcamalara kadar hemen hepsi öğrenciler için uygun seviyededir. Ülkemizdeki maliyetlerden fazla olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ulaşım açısından da Ukrayna yakın bir bölgededir. Uçak biletleri her geçen gün daha uygun seviyelere inmektedir. 1805 yılında kurulan üniversitenin 200 yılı aşkın bir tarihi bulunmaktadır. Muhteşem bir mimari yapıya sahip olan bu üniversitede eğitim görmek sizler adına bir ayrıcalık olacaktır.

Üniversite kazanamadım diye dert yanmanıza gerek yoktur. Hemen harekete geçin ve kararınızı bir an önce verin. Bu anlamda Kharkov Teknik Üniversitesi için başvuru ve kayıt süreçlerini inceleyin. Size yardımcı olacak ve sizi her konuda yönlendirecek eğitim kurumları ülkemizde mevcuttur. Üniversite, başvuru, kayıt ve şartlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

SENDE BİR YORUM YAZ