Reklam Ver!Çok uygun fiyata sitemize reklam vermek için tıklayın.

KOLEJ KIYAFETLERİ SEÇİMİ

KOLEJ KIYAFETLERİ SEÇİMİ

Okulun istekleri, öğrencilerin istekleri, ebeveynlerin istekleri, öğrencilerin rahatlıkları ve sağlıkları doğrultusunda en doğru kolej kıyafetleri seçimi çok önemlidir. Seçilen kıyafetler ile öğrenciler hem kendilerini sürekli rahat hissetmeli hem de okulun logosunu en güzel şekilde yansıtıp gözede hitap edebilmelidir okul kıyafetleri.

En iyi tekstil firmaları tarafından özel olarak üretilen kolej kıyafetlerinde kumaş seçimi çok önemlidir. Seçilen kumaşın pamuklu, terin dışarı atılmasını sağlayan ve hava alan özel kumaşlardan seçilmesi çok önemlidir. Aynı zaman da öğrencilerin kıyafetleri için kanserojen madde barındırmayan, organik boyalar ile boyanmış kumaşlardan tasarlanmasına da dikkat edilmelidir. Aynı zamanda okulların logosunun basımında kullanılan boyaların da azatton arındırılmış ve kanserojen içermeyen boyalardan oluşturulması gerekir. Seçilen kumaşlar mutlaka laboratuar onaylı olmalıdır ve tüm fiziksel ve kimyasal testler tarafından yeterince denenmelidir kumaşlar. Sürekli olarak yıkamaya elverişli kumaşlardan tasarlanması da önemlidir okul kıyafetlerinin. Yıkama talimatı ve deterjan kullanım seviyesine de dikkat edilmesi ile ürünün dayanıklılığı korunmuş olunacaktır.

Her yaş grubuna ve bedenine göre özel olarak tasarlanmalıdır kolej kıyafetleri. Her yaş grubunun hareket kabiliyeti ve olgunlaşma düzeyi dikkate alınarak özenle tasarlanmalıdır okul kıyafetleri. Öğrencilerin hareket kabiliyetlerini engellememeli ve okul içi, okul dışı rahatlık ile kullanabilmelerini sağlayacak tasarımlar ile oluşturulmalıdır okul kıyafetleri. Kolej kıyafetleri üretici firmaların saydığımız tüm özellik ve gerekli belgelere sahip olması çok önemlidir.

SENDE BİR YORUM YAZ