Reklam Ver!Çok uygun fiyata sitemize reklam vermek için tıklayın.

Okullarda Ki Kıyafet Yönetmeliğine Ayak Uydurmak

Okullarda  Ki  Kıyafet  Yönetmeliğine  Ayak  Uydurmak

Okullarda Ki Kıyafet Yönetmeliğine Ayak Uydurmak

Değişen Ve Gelişen Kıyafet Yönetmeliği

Okullara serbest okul formaları uygulaması getirildiğinden bu yana özel okullardan devlet okullarına kadar gereksinim duyulan okul formaları sektöründe firmamız durdurak bilmeden ve gelişmeleri sürekli takip ederek ihtiyaçları karşılamayı hedef edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ise firmanın hedefleri arasında ilkleri oluşturur. Bilmektedir ki müşteri memnuniyeti yabana atılmaması gereken tam da istenilen veya gerek duyulan ihtiyaçları karşılama konusunda firmanın piyasada ki devamlılığını oluşturmasıdır. Bu anlamda kalite denildiğinde firmamız yetkili personeli ile birlikte yaptığı işe güvenen hizmeti yüzde yüze yakın oranda vermenin gururunu yaşamaktadır.

Firmamız Nezdinde Alışveriş Yapmanın Kolaylığı

2012 yılında uygulamaya koyulan serbest okul formaları ile birlikte okullar zaman zaman formalarına değişiklik getirebilmekteler. Okul duyurularında kıyafet yönetmeliğinde gidilen değişiklik yer alır. Firmamız okullarca tasarlanan serbest kıyafet konusunu yakından takip eder ve ailelere okul alışverişinde kolaylık sağlar. Nakit ödemeden, tek çekim veya taksitli kredi kartı ile alışveriş yapmanın sağladığı imkanlardan ailelerin yararlanmasına olanak tanıyan firmamızda bu unsurların yanı sıra kullanılan kumaşlarda bir hayli önem taşımaktadır.

Okul Kıyafetlerinde Kullanılan Kumaşların Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Bir kumaşın kalitesi pamuk oranının yüksekliği ile yakından ilgilidir. Pamuk oranı yüksek olan kumaşlar vücut ısısını korumakta ve hastalıklara engel oluşturmaktadır. Kişilerin vücudunda terlemeler görüldüğünde pamuk kumaşlar teri emerek terin buharlaşması yoluyla havaya karışmasına fırsat tanır ve bu sayede kumaşta ter kokusuda en aza indirilmiş olunur. Serbest okul formaları uygulamasına geçen okullarda tercih edilen kumaş türü pamuk ipliğinden üretilmelidir. Firmamız okul kıyafeti sektöründe pamuk ipliği oranını oldukça yüksek tutmaktadır.

SENDE BİR YORUM YAZ